Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    Helló!

    Én 5G-s, 8GB RAM-os Android telefonban gondolkodom csereprogram keretében és nem szeretnék agyon költekezni. Tuti modellt nem találtam
    Ilyeneket látok, amik elérhetőek boltban/árban, hogy:
    Vivo Y72: Nincs NFC*
    Reno 5Z: Csak 4300 mAh a tipikus 5000 helyett, nincs SD slot.

    Amiket már túl drágának érzek: Reno 7 Lite, Realme Pro+
    A realme több 5G frekvenciasávot támogat. Ami nem tudom kellhet-e a jövőben. (Sima "pro" sajna nem elérhető ) Elég szívás lenne, ha 1-2 év múlva azért nem tudnám használni az 5G-t mert nem támogatott a frekvenciasáv.

    Ha elengedném az 5G-t úgy látom sok minden nem változna. Ilyen nem elérhető (csereprogramban) Huawei-ek jelennek meg, amik ugye praktikusságban problémásak a Google cuccok hiánya miatt. Meg pár újabb Xiaomi aminél nem szimpatikus az igazi közelségérzékelő hiánya.

    Ha 8 Gigát és 6-tal megelégszem akkor nem elérhető Honorok és ismét hasonló Xiaomik.
    Ha mindkettőt akkor Leginkább Xiaomi Poco M5. Amiben van rendes proximity, ha jól látom. És jelentősebben olcsóbb. (Esetleg Realme 9 de azt pont most hagytam ki akcióban, úgyhogy jóval drágább.
    )

    UI
    *Az NFC nem tudom mennyire hasznos. Valakit láttam már fizetni vele, úgy működik mint egy RFID-es bankkártya?
    Manapság nem szokás üzenet jelző LED-et beépíteni? Az ilyen specifikációs oldalakt ezt a funkciót nem is taglalják.

    Szóval van valakinek meglátása ezekkel a telefonokkal kapcsolatban? Esetleg jobb alternatívák az árkategóriát és kívánt paramétereket figyelembe véve?

Új hozzászólás Aktív témák