Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    Sziasztok!

    Első körben skippelném az összefoglalós kérdőívet, mert specifikus kérdésem van:

    Két telefon közül vacilálok, és nem tudom, melyik jobb nekem:
    Xiaomi Mi 11
    Xiaomi 12

    Árban azonosak lennének nekem, fő eltérésben a kijelző felbontását és a processzort tekinteném.

    Van annyival erősebb a Mi12, hogy a jobb felbontású Mi11 ellenére azt válasszam? Vagy ezen a szinten már úgyis mindegy a tempó?

    Böngészek, közösségi média, kamera, néha YT. Játék nincs!

    Most egy Mix 2S tulaja vagyok, 4 éves már a telefon, örülnék, ha az utód is bírna ennyit. Nem érzem lassúnak igazából, de a kijelző és a kamera az szörnyű, az akkumulátort ne is említsem (pedig többször is cseréltem már, egyszerűen újkorában is szar volt).

    A kijelzős témához: Volt nekem korábban 2K IPS kijelzős telefonom, LG G6, ami után érkezett gy Oneplus 3, 1080p AMOLED, és én attól fejvesztve menekültem, annyira életlen volt a képe az LG-hez képest.

    Most Galaxy A52 céges telefonom is van, szintén 1080p AMOLED, azért érzek némi zavart a felbontásban, és nem kell az orrom hegyéig húzni a kijelzőt ehhez. A betűk élei recések nekem, de szerintem meg tudnám szokni ennyi idővel az LG után.

    Szóval ti mit választanátok e kettő közül?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák