Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz ledgeri #76372 üzenetére

    igen és ebből még nem volt baj .Abból viszont már igen amikor tudatosan élesben teszteltem letöltött virus fájlokat. Azzal már felhagytam mert meguntam az újra telepítést . De a vége felé már ezt is csak ovatosabban végeztem és ha elindított telepítésre nem ugrott a vírusírtó akkor nem hagytam lefutni a telepítőt. Ma már nem is igazán találok vírust a neten direkt keresve . Pár hónapja volt egy hullám amikor facebookról lehetett letölteni többet is de már ezeket sem találom. És megkockáztatom hogy van annyi tapasztalatom (bár nem látszik) hogy biztonsági szoftver nélkül is ellennék. csak megbizható legális digitálisan aláírt szoftvereket töltenék le , nem crackelnék , és spamra sem kattintanék . És meggyőződésem hogy windows 11 mellett semmilyen virusírtó program vásárlásra nincs szükség elég a beépített is ha nem kisérletezik és kockáztat az ember. Szerintem meg látszanak az árakon hogy a win 11 egyre nagyobbat harap ki. Nortont, kasperskyt is ki lehet fogni 10 ezer alatt is bőven. Nem nagy pénz ez 1 évre már

Új hozzászólás Aktív témák