Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz blattida #36644 üzenetére

    Pedig már kaptak tőlem korábban egy hosszú listát is segítségül... :)

    Bogarak tekintetében az összetettség mellett mondjuk a népszerűséget is megemlíteném... Egyik legismertebb cucc, a bugreportok, a visszajelzések száma tengernyi náluk, napi szinten is. Ezt feldolgozni, nem egyszerű.

    Jómagam nem tapasztalok igazából nagyobb "bugzást" vele mostanság sem, bár én ahova felrakom, a felesleges komponensei nem kerülnek fel.
    A "biztonságos dns" opció tökéletlensége miatt mondjuk majdnem kukáztam a saját gépemről a napokban, pedig én aztán kitartó használójuk vagyok. :D

    Panaszt leginkább egyébként csak arra szoktam kapni, hogy nem merik frissíteni a fifikás reklámfeliratok miatt az ismerősök az új verzióra. Plusz a böngészős kommunikáció lassulása/akadozása néha, de ember legyen a talpán, aki ezt rögvest egyértelműen a vírusirtóra tudja fogni (torrentező gyerek a hálón, pocsék wifi modul, pocsék router, terhelt szerverek, ésatöbbi).

    [ Szerkesztve ]

  • Pano

    addikt

    válasz blattida #36644 üzenetére

    Én nagyon haragszom az avastra.
    Naponta legalább 2 gépet/lapost hoznak be, amit totálisan használhatatlanná tesz az avast. Ezt úgy kell elképzelni, hogy konkrétan semmit nem tudsz kb megnyitni.
    Leszedem csökkentett módban + a remover és minden probléma megoldódik.
    S nem csak a free, tegnap is volt egy lapos, kérdezem, hogy lett-e mostanában valami telepítve a gépre. Mondja, hogy igen, most vásárolták meg az Avast Internet Securityt.
    Leszedtem, ismét minden oké. Nem kicsit voltak kibukva, hogy megvették és nem tudják használni.

Új hozzászólás Aktív témák