Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Stonerice #24043 üzenetére

    Ha tiltva van az illegal és unethical az tiltja tiesto traffic youtube videóját ? :DDD

    Egyébként offline gépre én biztos nem adatbázisokkal szórakoznék, hanem egy erős HIPSel rendelkező viruskergetöt tennék fel, ami tud esetleg autó sandboxot. Zero-dayek ellen ezek a leghatékonyabbak, és offline gépnél neked szinte minden zero day lesz.

    Ezek alapján én biztos a Comodot választanám. Ingyenes, tud magyarul, erős hips, autó sandbox, csak egy kis utánaolvasást igényel hogy megtanuld használni.

    Lehet akár még a Comodo tűzfal is elég lenne, mert hips és autó sandbox abba is benne van. A Tűzfal kevésbé fogná a gépet és nem sírna, hogy adatbázis elavult.

    [ Szerkesztve ]

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Stonerice #24043 üzenetére

    Sikerült átfutnom az utóbbi napok hsz-ait (kb. 100-at) így most már értem miért is írtad ezt:
    "Nem is értem hogy írhattál ilyet"

    Nem csodálkozom, hogy nem érted.....talán, majd egyszer.....

    Ezen a hozzászóláson elgondolkodhatnál mélyrehatóbban [link] mielőtt kötelezőként írsz le védelmi területek kikapcsolását.

    Nincs egyébként azzal gond, hogy Te kikapcsolod, mert így kényelmesebb/egyszerűbb/érthetőbb NEKED bizonyos személyes szempontok miatt, de hülyeséget nem kellene írni.

    Főleg, mivel mint kiderült azt sem tudod miről írsz...a kérdéses védelmi területek engedélyezése/tiltása mit is jelent...kivétel lista mit takar....és hogyan is lehet vele kezesbáránnyá alakítani a védelmi programot

    Amíg ezek nem tisztulnak le nálad, addig nem kellene vitatkozni, de inkább előbb el kellene gondolkodni miről is "hadoválnak" többen és miért?

    "Mint mondtam az Illegal or Unethical- leginkáb csak a torrentoldalakat blokkolja."
    Szerintem ezt is erősen benézed, bár tényleg nem ismerem a forticlient-et, de ennek a két kategóriának a halmaza szvsz. jóval nagyobb, mint a torrentoldalaké. Geometriából remélem képben vagy...

    Viszont a személyes biztonságérzet mindenkinél más és más. Van aki havonta...kéthavonta folyton új OS-t telepít. Ott valószínű nem sokat számít a biztonság. Aki évente...több évente szeretne, azért jobban odafigyel a rendszer biztonságára (legalábbis illene), netes szokásokra. És még így is be lehet kapni olyan dolgokat, amik megnehezítik az életet (lásd UKASH variánsok). Ilyen esetekben jöhet jól pl. a webroot féle rollback specializálódás. Ami nagyon úgy tűnik, hogy a jövő egyik védelmi összetevőjének az úttörője.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák