Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xymate

    csendes tag

    válasz Lalikiraly #32 üzenetére

    Sziasztok,

    Én tulajdonos vagyok, kereken 1 hónapig használtam fő telefonnak az A24-et. ~2 évente megpróbálkozok almáról Androidra váltani, de még mindig nem vagyunk barátok, + még mindig nem tudom megszokni ezt a méretet, sajnos.

    @AxBattler: Van benne FM rádió (szokásos RDS-es, rögzítős) és NFC is. Az enyémben legalábbis. Látom, hogy van ebből 6 meg 8 GB-os változat is, gondolom különböző piacokra szánva, szóval nem biztos, hogy mindben van NFC. De az is lehet, hogy igen. :)

    Aki nem csúcs telefont keres, egyszerűen csak szeret tartalmat fogyasztani (böngésző, insta, fb, yt és társai), telefonálni, valamint a -számomra- mindennapi appokat használni (messenger, netbank, simple, stb-stb.) annak véleményem szerint best buy ennyi pénzért a 90Hz-es AMOLED miatt. A kameráról csak szubjektív véleményt tudok mondani mert nem tudom, hogy másnak mi a szép mi a jó és mi az elvárása: Az éjszaka nem barátja a kamerának, ellenben a nappali képek szerintem teljesen rendben vannak: élesek, részletesek, szépek a színek; egyszerűen a végeredmény rendben van. Videónál nagyon jól működik a stabilizáció(!), egészen szép "sima", nem rángatós videók készültek a telefonnal. Az üzemidő értelemszerűen parádés volt az iPhone után. A 4GB RAM számomra abban mutatkozott meg, hogy a 3-4-gyel ezelőtt megnyitott alkalmazás újratöltött ha újra megnyitottam, illetve ha huzamosabb ideig nem használtam a telefont (~2-3 órán át) akkor már az 1-2-vel ezelőtti appnak is újra be kellett töltenie.

    Összefoglalva: Ennek a telefonnak szerintem egyértelműen a 90Hz-es AMOLED kijelző az ütőkártyája ennyi pénzért.

Új hozzászólás Aktív témák