Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Dorian #3115 üzenetére

    En gondosan ugyelek arra, hogy a gumi es a ra illeszkedo perem koze ne keruljon homok.

    Nalam nem sikerul teljesen osszehuzatni a abronccsal, pedig gumi kalapaccsal a helyere van kocogtatva. Maradt kb 1 centi res.

    A gumit ha forditva teszed be, akkor lehet gond. Ugy illeszkedik a vajatba, hogy kivul van egy kb 1 mm-el magasabb perem. Azaz a teto egy lefektetett L alaku gumi profilba illeszkedik, nem sikba. Az L szara a kulso atmeron van. Nalam.

    Tavaly megszivattam magam, osszeszereltem a pumpat, megtoltottem homokkal, bekotottem, majd nem volt meg a leereszto csavar. (bedigtam egy parafa dugoval, tettem ra nylont)

    2 nap utan jutott eszembe, hogy minden ilyesmit beledobtam a szuro belsejebe.
    Ott is volt. Szuro kikot, teto levesz, csavar kivesz, helyere beteker, szuro ossze szerel, visszakot, elvez.

    Ha van a medencedhez adott dugo, akkor hasznald, addig akar a gyerek is bemehet a vizbe es belulrol oda tudja szoritani a 2 csocsonkhoz.

    (nekem sincs kozbe iktatva csap - de pl a 7,5x3,66m-es medence 2" csatlakozoja tartalmaz egy csapot gyarilag).

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák