Új hozzászólás Aktív témák

  • Vackor1

    tag

    Sziasztok, ismét "láma" kérdés: a merevfalúnak a ponyváját ki lehet-e vágni, hogy lejjebb kerüljön a szívó ági lyuk ? Nem töltöm magasra, nem ugrálunk/úszunk, csak beleülni/matracon napozni van és van kettő homokszűrősöm is - benéztem, azt hittem önfelszívó, egyik ment vagy 10 napot ( Bestway Flowclear 5678 ) ,a Miganeo® Speed Clean 7000 ( Steinbach-féle ) meg egyet, amikor összeraktam és kipróbáltam , akár el is adom ha valakit érdekelhet , bár mindegyik teljesen jól működött úgy, hogy slaggal, víz alatt feltöltöttem a szívó csövet és maradt a cső víz alatt, bekapcsoláskor simán forgatta, pedig jó 50 centivel feljebb van a víz szintjénél - , gondoltam idén a víz szintje alá tenném és egyszerűbb lenne megoldani, hogy ráfolyjon a víz.. :))
    Szóval lehet-e, ha igen hogyan /mivel és mivel lehet rögzíteni a csövet ? Van 32-esem és 38 -asom is vagy 20 méter mindegyikből, mindegyik szűrő tudja mindkét méretet, meg egy csomó átalakító/izé/bigyó meg mittomén még mik, Amazonról rendeltem a Miganeoval együtt tavaly októberben..

    Előre is köszönöm a válaszokat !
    Üdv!
    Zsolt

    Mindenkinek legyen szép a napja!

Új hozzászólás Aktív témák