Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz z123456789 #5451 üzenetére

    Fúú ez így elsőre reggel kicsit tömény volt. :DDD

    De igen é is remélem, hogy majd kitisztul a dolog. Ma délután több időm lesz vele foglalkozni.
    A Jukebox engedélyezve van a lejátszón.

    Meg pl tegnap olyat csinált, hogy az egyik filmnél kiakadt a medr8er2yadis progi, kiírta, hogy elfogyott a memória. Nem is értem, hogy miért.
    És csak addig a filmig csinálta meg a mappákba az xml-eket. Utána már nem.

    Hát most úgy csináltam, hogy kiszedtem a trilógiákat a Film mappába és kész. :)

    Igen közben rájöttem, hogy az ilyen almappákat is meg kell neki adni külön. Így megadtam a beállításokban az _Alap mappát is.

    Még egy kérdés, hogy a yadis progiban, hol az alkalmaz gomb? :D Mert én nem találtam olyat, és az összes filmem jelenleg kék pipás és nem zöld, vagyis még véglegesítésre vagy mire vár. :D

    Nálam pl úgy van, hogy a NAS-on a Filmek mappát adtam meg neki, meg a benne található _Alap mappát, valamint egy Remux mappát.
    Letölteni a filmeket egy download mappába megy és utána azokat áthelyezem a Filmek mappába. Így akkor ha új film kerül bele, akkor minden egyes alkalommal le kell futtatni a yadis-t meg a meder8er2yadist ha jól értem a megadott Film mappára, hogy benne legyen a Jukeboxban?
    Én a Yadist használom és nem az ageregátot, mert azt írták a Meder8er-es fórumon, hogy az jobb. :)

    Jah és még egy. :D

    Az NFS megosztást azt, hogy lehet Yadisolni? :) Mert ahol a mappákat kell megadni ott nem látja ezt a megosztást a progi.

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák