Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz Möhe #1133 üzenetére

    Én automatikusra állítottam a színmélységet és úgy nézek néha Blu-ray filmeket. Onkyo erősítőm van, és furcsa mód nekem nincs lejátszás közben pattogás. Nekem olyankor van pattogás amikor pl. kikapcsolom a MED-et. De engem ez a pattogás nem zavar és nem mindig csinálja. Ilyenen fenn sem akadok...

    Azért bátran megjegyzem, hogy szégyen hogy milyen primitív dolgokba kötnek bele. Pl. olvastam hogy egy nem tudom milyen kép 2mp után jelenik meg normálisan....nevetséges ilyenen fennakadni. Vagy itt ez a pattogás....

    Én egyedül azon lepődtem meg hogy licenszes kódolású videót nem játszik le....ugye a MED mindent lejátszik reklámmal van....de nyeltem egyet és megoldom ha már megvettem...Szóval nem a MED a hibás hanem a felhasználók keresnek hibát benne sztem, leszámítva a tényleges lejátszást gátoló vagy desktruktív problémákat amiket lehet a next firmware-el megoldanak.

    Én megvagyok elégedve a MED-el teljesen. :R

    Peak: "A tökéletes lejátszót keresem" szaga van a problémádnak...Olyat nem fogsz találni, hibát meg csak az keres aki nem tud sose elégedett lenni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák