Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz Monngoose #7402 üzenetére

    Monngoose: Köszönöm szépen még1x a progot. :DD Tegnap kipróbáltam egy mappán és müxik:)
    Lenne viszont kérdésem: meglehet-e azt csinálni, hogy thumbként azt a képet lássam, amit én a TagScanner-rel generáltam? Mivel mindegyiknek saját thumb-ja van.
    Jelenlegi felállás szerint, azt a képet adja be, amit én magam keze által tettem be a mappába (folder.jpg és mint fanart.jpg)

    spiky03 Nem vagyok egy nagy kocka spiller, ezekbe a megosztásba, de azért leírom az én esetemet, hátha tanulságos.
    Régebben Dune MP-be nyomultam Win 8.1 alatt. Az ottani lapitopos megosztásnál, -mivel az újabb Windows-ok alatt már van belépési jelszó- a gépem belépési jelszavát és a telepítéskor beírt felhasználónevemet kellett megadni. itt viszont már mást kellett megadnom (ha jól emlékszem talán a gépem nevét, a jelszó viszont uaz) Ezzel sok napot szoptam, míg rájöttem. Próbáld ki, hátha jó lesz.
    Viszont érdekes módon gyorsabb, mint a Dune-nél (?) A Dune néha eldobta a hálózatot.

    És ha már itt tartunk: Miért van az, hogy látható hálózati meghajtóként nem látom a foglalt helyet (ha rámegyek a meghajtóra, mindig 0-át ír ki méretre)? A meghajtók neveibe szerepel a SAMBA szó, a Dune-nél ilyen nem volt.

Új hozzászólás Aktív témák