Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Met #4637 üzenetére

    (#4637) Met
    Jobban jártál így, ahogy elnézem. Egyébként a ceruza gomb az, ha jól emlékszem, tegnap én sem találtam meg elsőre. :N
    Főleg ha több filmet is másolsz egyszerre. Ráadásul így nem fog kikapcsolni 2 óra után sem. ;)

    (#4638) charlie1975
    Elképzelhető hogy a MED által generált file zavar be. Nézd meg a film mappáját, és törölj ki onnan minden file-t a filmen, és feliraton kívül. *.xml, *.jpg, nfo file ha van stb. Csak a film és a felirat maradjon!
    Aztán próbáld meg utána még egyszer! Előtte a topic leírás szerint ellenőrizd a két programot hogy rendben vanak-e a beállíátsok?

    (#4639) gboszi
    Szia!
    Nem ismerem a popit, de megnéztem egy két videót, leírást. Személy szerint nekem jobban tetszik az ömlesztett borító felület, mint hogy lapozgatni kell, illetve ha kiválasztom a filmet, és bejön a leírás, nem sok adatot mutat a Popcorn. Persze gondolom ezeken lehet változtatni mókolt felülettel, skinnel stb...
    Továbbá nem látom hogy a v8 3D képes? A chipset mára már tök mindegy, mert az új Realtek-ek is olyan jók mint a Sigma processzorok. Árban elég kedvező, illetve az 5 év gari sem mindegy (még ha használtan is veszel, több mint valószínű hogy garis lesz). És a formája is jobban tetszik a MED-nek. :) Nem vagyok fanatikus MEDista, nem is akarok súlyos véleményt alkotni, mert ez az első média lejátszóm. Nem is akartalak meggyőzni, csak felsoroltam amik nekem szembetűnő különbségek. :R

    (#4640) kali
    Grat! Üdv a klubban. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák