Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Kotomicuki #768 üzenetére

    +1
    Direkt néztem, h mire kap extrát, de a commandót jobb hűteni, mint ezt a behemótot. Nem tudok masterezni, csak Commandóim vannak kimaxolva, nincs hely...

    Iszonyat lassúak, esetleg ballisztikusban lennének jók, de bravlerre gondoltam a törzsbe rakott lézer miatt. A két kar szépen felfogja a lövést - elméletben... gyk olyan lassan fordul, h nem tudja a lövéseket oszlatni.

    Sniperkedésre Gauss a legjobb, mellé vmi MLaser, ha jönnek a lightok...

    hanischz: :R Werewolfhun meg ehh... kinézek egy fal mögül, az meg AC20-al keresztül lövi a kis kommandóst... :W ennyit a magyar összetartásról... :O :DDD 3 ERL nem sok ám, meglátnak és a lézer találat mindig eloszlik, Gauss meg beüt, mint a ménkű... igaz nehezebb használni némileg.

    Lightként a gauss és a PPC a félelmetes, nagy lézereket körberöhögöm, nem bír célra tartani...

    Másik: sk1net valami nevű, atlas-al rendesen TK-ra ment, leszedett 3-4 csapattagot a buzeráncs... nem jelentettem, de ha látjátok, akkor irány fedezékbe és ki kell baCCni a lábát alóla ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák