Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    Na, BLR-1G (PPC, AC 10, 6x ML + XL 350 + DHS's) lett a dologból, nem KGC-000, mert már nem volt türelmem kivárni az ahhoz kellő +2,5 milla összegyűlését - a 2X a búcsúmeccsén 10 assist-ot hozott, de a kill-eket lelopták szegény elől és 22%-osan, csak lábai és CT-je maradt meg, mert a végsőkig helytállt.

    Egyből full-osan vettem, de még így is (igaz, még semmilyen skill nincs rajta) egy tohonya, fordulni alig akaró gépezet, ha végre begyorsul, akkor azért "megy": 66,7 a vége a jelenlegi állapotában -> el nem tudom és akarom képzelni, hogy a stock motorral mire lehet képes.
    2 meccsen vok túl vele, mindkettőn megvolt a legalább 1-1 kill és assist is (1:1 és 1:5)...
    Még szokni kell a 3 gombra szétosztott fegyverzetet - nem örülök az AC 10 és a PPC eléggé eltérő cooldown-jának, engem zavar az asszimmetria - , de tényleg el kezd füstölni, minden light, ha a hátába kapja a 6x ML-t! :K

    Melegedni nem melegszik annyira, mint azt az adatlapjáról le lehet olvasni (4 + 4, azaz 18 DHS van rajta) - majd lefordultam a székről, amikor megláttam, hogy még az extra forró KTO-19-emnek is jobb ez az értéke - , mert tényleg megkapja mind az energia, mind az ML részleg a bónuszát, az AC 10 meg nem dob sokat rajta -> szépen lehet tartani a majdnem folyamatos tűzerőt. A rásegítésekkel, modulozás nélkül van a ML-jeinek 324, a PPC-jének meg 594 méter lőtávolsága.

    Tényleg jobban bírja, mint az eddig használt nehezeim, és majdnem olyan gyors is - még skill-ezni kell, de ha így hozza az eredményeket, akkor abból sem lesz probléma - , így meg vagyok elégedve vele: event-ekhez, pontszerző gépnek nagyon is megfelelőnek tartom őkelmét!

    ...

    Alg: Nem rossz eredmény! :C

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák