Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz Uyuarasy #6707 üzenetére

    Azért hasonlítgatjuk, mert gyakorlatilag ugyanazt a pollenszűrőt adja a márkaszerviz 10× drágábban, ami minden kétséget kizáróan tisztességtelen, ennek ellenére örökké így fog maradni, mert mindig lesz olyan madár, aki kifizeti. Pedig a pollenszűrő nem garanciális feltétel, nem kötelező kérni a cseréjét. És házilag kicserélni sem nehéz, 3-99 éves korig bárki meg tudja csinálni. :D

    De nem csak a márkaszerviz, a maszek szerviz is ugyanezt csinálja kicsiben, legutóbb megmondtam, hogy pollenszűrőt ne cseréljenek, mert otthon vár az új, majd kicserélem magamnak. Ennek ellenére megvette a 900 ftos pollenszűrőt, aztán egy ügyfeleknek szánt "árlista" alapján kiszámlázta 4000-ért, mondván, hogy "megnézte, koszos volt, kicserélte". Miután megkértem, hogy meg se nézze. Ezért nem viszek már semmilyen autót senkihez.

    #6706 f4lcon
    Kétségtelen, hogy hasznos az aktív szenes cucc, ha mondjuk a pesti dugóban állnék minden nap 1 órát, akkor én is beruháznék rá. :K

  • Lipton

    őstag

    válasz Uyuarasy #6707 üzenetére

    A markaszerviz meg olcsobban kellene kapja a mennyisegi kedvezmenyek miatt, nem dragabban :) nyilvan ez az uzlet benne, hogy aranyaron adjak... olajat eleve hordoban veszik sok helyen.

    Mazda cx5 elso tarcsa+betetre a markaszerviz mondta, hogy nem a "gyarit" teszik bele, hanem a mar jo ideje hasznalt utangyartott tipust, mert a gyari neha elkezd csikorogni es akkor csak cserelni kell garanciaba... nyilvan lehet, hogy ezen akar tobbet keresnek mint a gyarin, csak kellett valami bullshit a vevonek

Új hozzászólás Aktív témák