Keresés

Aktív témák

  • Darkness...

    csendes tag

    a seagate a legcsendesebb vinyo... maxtorbol is van folyadekcsapagyas... az ata 100 vagy 133 nem szamit... es teljesitmenyben nincs tul nagy elteres... en a seagate melle teszem a voksom mert megbizhatobb erdemes figyelni masok tapasztalatait ami arra utal hogy a maxtorok nem a legmegbizhatobb vinyok amugy a diamond max 9 jo szerianak szamit a maxtornal... ha valaki kicsit bovebben szeretne okosodni akkor: http://www.storagereview.com/ gondolom arerzekeny a dolog miert nem veszel inkabb samsungot? 3 ev garancia... a hitachi a legjobb de draga. es amit erdemes megjegyezni a maxtor miert vette vissza a garanciat 1 evre??? :)



    [Szerkesztve]

  • Darkness...

    csendes tag

    válasz mr_ricsi #23 üzenetére

    itt nem az a kerdes hogy a hitachi milyen ugy? amugy sebessegben a legjobb a wd raptor utan ami 10000rpm fordulaton ketyeg... amugy a 7K250 mar sajat fejlesztesuk legjobb tudomasom szerint es ami az IBM kinalatabol szar volt az a 75GXP amugy volt ilyenem is es nekem hibatlan volt szerencsere az meg mar eleg reg volt az en szememben a japanok kepviselik az elektronikai termekek csucsat ez a szemelyes elfogultsagom de ha korulneztek szinte mindenbol ok csinaljak a legjobbat. A tobbieknek pedig azt tudom mondani hogy a samsungrol idaig en csak pozitiv dolgokat olvastam es szemelyesen tapasztaltam amugy a volt a kezemben ugy 10 eve is samsung vinyo tehat nem most kezdtek... igaz uj szeria de a 90 es evek elejen a samsung az goldstar eleg szarok volta mara ez igencsak megvaltozott es ez a jovoben egyre jobb termekeket sejtet. Amugy igaz egy uj szerianal nem lehet tudni hogy milyen is valajaban. Es a kerdesnel maradva tovabbra is azt tudom mondani seagate ha csak a ket felvetett tipus kozul kell valasztani...

  • Darkness...

    csendes tag

    #28 ujra! :) leirtam hogy feltetelezheto hogy jo szeria es idaig nincsenek negativ tapasztalatok es masokkal ellnetetben en hasznaltam mar ilyet is es regi samsungot is. amugy az hogy magyarorszagon hany db van kiarusitva azt nem tudom de az biztos hogy kulfoldon is jo velemennyel vannak rola ahol talan tobb ilyen hdd van forgalomban. es ami a legfontosabb amirol mar volt szo: a meghibasodasi adatokat mindig adott mennyisegre hatarozzuk meg vagy % ban tehat ha ebbol csak 10000db van forgalomban itthon akkor ezeknek a meghibasodasi aranyat kell nezni ami egyaltalan nem mondhato rossznak. amugy en nem akarom tulzottan dicserni a samsungot mert en nem vagyok annyira arerzekeny igy nem az arat nezem amikor megveszem tehat a sajat megitelesem szerint dontok azaz mi a leggyorsabb mi az ami emelett megbizhato es halk es van ra garancia is 3 ev nekem ez a hitachi volt de ha kellene egy hdd olcson akkor most valoszinuleg samsungot vennek vagy seagateet.

    [Szerkesztve]

Aktív témák