Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Egon #141 üzenetére

    Agreed... dee kezdőegységből kell egy rahedli, az meg kaja...ezt fejtsd ki, hogy csinálod... ehhez kell a Confusion? Engem folyton idézett lényekkel vár, mire odaérek. Vagy a spearmenek adják a Phantom Warriorozás lehetőségét?

    Oberic, a harmadik áldozat most szenved a Spell of Returnnel, 1406 augusztusában. Nála _nagyon_ jól jött a Confusion, érezte, hogy gond van, és elkezdett idézgetni. Pechére Chimera-kat:)))! Na ott aztán minden hős Confusion-özött velem együtt:)! Így járt.
    Mikor mondtad, próbáltam használni az elején is, de amikor egy regular spearman is megdobta a mentőt, utána bevallom, erősen hanyagoltam... így a közepe (vagy vége;]?) felé már nagyon hasznos, nincs apelláta.
    Szóval nálam szinte már csak a Myrran van, épp most jött át egy kis szigetre, amit hanyagoltam, szóval még nem találkoztunk... hálistennek... így nem csökkent a morálja ahogy irtottam a többit. Szóval boldog cserélgetés lesz nemsokára... remélem van Plane Shiftje... :B

    Lehet, hogy kicsit elhúzom a végét, benézek majd nódokba, át kell néznem a másik oldalra előtte, hogy mekkora szigete van... szép lassan már csak az marad a MoMban, hogy hősöket vadásszak, olvastam egyről, amit még sosem láttam, ööö... vájár, mögnézöm... megvan... Rayashack a nekromanta, fekete könyv kell hozzá. Szerintem eddig kimaradt :U.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák