Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz HaaS #115 üzenetére

    A legtöbb dologban egyetértek.
    Amit hozzáfűznék:
    1. Nekem abszolút nem hiányzik a művelés. Valahogy elvenné a hangulatot vagy nem tudom. Persze ez a saját, külön bejáratú, szubjektív véleményem.
    2. Ami hiányzik, az a kicsit fejlettebb terraformálás. Konkétan: jó lenne, ha a partmenti vizeket fel lehetne tölteni (egy kockányi területet a tengerből). Néha oda jönne ki a tuti város, és a guta megüt hogy nem tudom megépíteni.
    3. Nekem pusztán egyetlen bajom van a MoM-mal (hasonlítsd össze mondjuk a KB-val ilyen szempontból): ha megvan a 6 hős, szinte unalmasan könnyűvé válik, semmi kihívás (a KB-ban pont az ellenkezője: szinte minden csata kemény, a legvégéig).

    +1: nem '94-ben jelent meg a Mom? :F

    Szerk.: én nagyon szeretem a Civ-eket is, de az valahogy más játék. Ott tök jó a művelés, a korszakok stb. Nem szívesen hasonlítom össze őket még akkor sem, ha a gyökereik azonosak.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • tdd587

    őstag

    válasz HaaS #115 üzenetére

    Na rúgtam egy nagy öngólt, mintha nem szeretném a játékot... ebbol sem fogok már kimászni. Viszont...

    A városokat nem lehet csak 3 mezonyire lerakni. Civilben akár egymás nyakára is lehetett rakni oket. Korábban linkeltem egy windows-os cuccot a programhoz, ott lehet talán 8-an is lenni multiban. Én szeretem, ha zajlik az élet és van egy mozgó világ körülöttem. Amiben vannak jószomszédok, távoli szomszédok, ellenségek és közömbösek. 4 fovel ez nem megy, ott agyon kell csapni mindenkit. Mindegy, hogy tele van élet könyvekkel o is. Ez olyan, mintha a gyuruk urában Szauron után elindultak volna az emberek lenyomni a hobbitokat. Meg az elfeket. Biztos értitek.

    A bugos spellekrol tényleg rengeteg írás megjelent régebben. Hogy lehet pl. hogy a chaos spawn (az a ronda golyófeju izé) mindentol elhullik közelharcban, miközben ha megnézed mennyi cucca van... hát a közelébe nem szabadna menni, olyan halálosztag. A Death Knight életero szívása viszont nem bugos, le is lehet darálni vele szinte mindent. A halál varázslatokból rémlik pár, hogy kifejezetten nem muködött, pár tárgyba rakható tulajdonságról, ami szintén nem. Az a baj ugye, hogy ez már csak emlék, mostanában valóban nem játszottam vele.

    Nem erről jut eszembe, hogy az Alpha Centauri megvolt valakinek?

    Szerk: közben volt itt egy csőtörés az irodában. Oda az ékezet...

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák