Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz HaaS #102 üzenetére

    Na de ha folyton menekülsz, akkor hogyan gyűjtöd a fame-t? Az csak nagy és véres csatában növekszik, és pár varázslatot nem is szabad használni. Szöszmötöléssel semmi előrelépés, meneküléssel meg minusz pontok...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

  • Egon

    nagyúr

    válasz HaaS #102 üzenetére

    A Myrran-ban sztem nagyobb arányban vannak jobban védett node-ok, bár lehet hogy tényleg csak nekem tűnt úgy. Ott találkoztam a 9 db Sky Drake által védett node-dal is. A Magic Power tudtommal nem a node-ok védettségére, hanem az általuk termelt mana mennyiségére van hatással.
    Mivel általában nem szoktam 3 kék könyvnél többet vinni, így csak 2 varázslatot tudok választani az elején, azok meg foglaltak (Phantom Warriors és Confusion - ez utóbbi sokszor hasznosabb a fantom harcosoknál. Ha az elején betámadsz egy vársot, szinte tuti hogy eltérő a védők tapasztalati szintje. Rámondod a Confusion-t a reguláris vagy veterán védőre, és lenyomsz vele két zöldfülűt (összesen 3 egység mínusz az ellennek), míg egy darab Phantom Warriors-szal még nem nagyon sikerült 1-2 egységnél többet lenyomnom. Persze nem egyértelmű a dolog: ha a spell power 20 és 25 közé esik, általában jobban megéri két fantom harcost megidézni, de 25 és 30 között inkább eggyel kevesebb fantom és egy Confusion).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák