Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Stag-Beetle #217 üzenetére

    Hát kalappal a mentés nélküli próbához:)!

    Nem teljesen esélytelen egyébként, ha van a közelben egy kisebb sziget, ahol meg tudod húzni magad, és ki tudod várni a megfelelő pillanatot, amikor legyöngítették egymást az ellenfelek... nagy esély nincs a győzelemre, de olvastam már jó kis sztorikat. Nekem sosem volt hozzá türelmem...

    300 kör? Hmm.... hányadik évben, hónapban fejezted be a játékot?
    Próbáltam én is impossible fokozaton, többször is, de nem vagyok töltögetős típus és kevéske sikerélményt adott, ha óvatosan akarok fogalmazni:D!
    Abban teljesen egyetértünk, hogy a játék első fele az igazán érdekes, de über hősökkel szvsz elég gyorsan be lehet fejezni, ha nagyon akarja az ember... melyik verziót használod? 1.31 vagy 2.0?
    A halflingok a kaja miatt az teljesen oké, a klackonok szerintem nehézkesek, de persze mindkettőnek megvan az előnye/hátránya, ezt hagyjuk, úgyis tudod... én nem merek csak ranged egységekre alapozni, ha van Guardian Wind valakinél (és általában van), akkor az nagyon kellemetlen.
    Én is halflingokkal kezdenék, ha tudnám, hogy van vhol egy neutral high elf város (szeretem őket), de a kialakult módszer szerint nem kockáztatok, a főváros mindig high elf... pillanatok alatt lehet - egyetlen élő egység mozdítása nélkül is - neutral városokat foglalni az elején (ráadásul a fővárost sem merem üresen hagyni:/), szóval általában őket szoktam választani.

    Én is Tlaloc, custom, large map, powerful magic. (Ez volt nálam a térkép beállítás:) ) Két Life (Just Cause(!!!) v Heroism), két Nature (Web, Earthlore) 4 sorc (PhWarr, FloatIsland, GuardWind, Confusion). A pontok az kedvtől függ, manapság már kevésbé warlord, inkább artficer, runemaster, alchemist, miegyéb, ahogy épp jön. Nálam a cuccgyártás a stratégia alapja, szóval néha a könyvek is változnak, hogy más varázslatokat is bele tudjak préselni a megidézett tárgyakba. A Fly nagyon kell, igen:D!
    Ha hős, akkor egyértelműen Zaldront várom, rárakni egy Heroismet és bennhagyni a fővárosban, a tudása, ereje hozzáadódik az enyémhez, és a spell research úgy felgyorsul, hogy félelmetes... varázsolni is többet tudok.
    Jaja, folyamatosan kell az item creation, ha megvan a runemaster is, nagyon szépen lehet manát (pénzt) gyártani a semmiből.

    Asszonyt üdvözlöm, a babához gratulálok!

    pées: hogy hogyan gyorsítható még a MoM-od azt megbeszéljük emilben:)!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák