Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz CPT.Pirk #5528 üzenetére

    A TAA bár sokkal jobb, mint az FXAA, azért ez sem hibátlan: MEA - TAA
    Szerintem egyértelmű, hogy nem MEA jellegű játékhoz szánta a DICE. A BF1-ben szépen teljesít, de ott nyilván nincsenek holografikus interfészek, vagy bármi hasonló (legalább is olyan, amin feltűnő lenne, illetve ne mosná el egyébként is valami más alapértelmezésben bekapcsolt post-process).

    Ezt a screenshot-ot amúgy mikor lőtted? Nekem ezen a térképen szerintem mindig dél környéki, erős napfény volt, nem naplemente. :F :U

    Szerintem pont hogy az AMD gyárt a hegylakóknak, mert ők érnek rá kivárni akár egy évtizedet is, mikorra végül a szoftver is megjön, ami jól "kihajtcsa". A HD7900 VGA-khoz is a kanyarban van már a DX12. Úgy le fogja söpörni a Fermit a nekrotesztekben, hogy az csak na, majd meglásd! :P
    U.i.: Találkozunk ugyanitt újabb 5 év múlva, mikor a Zen is úgy mossa majd fel a padlót a 7700K-val, hogy csak sír mindenki, akinek volt valaha 7700K-ja (még akkor is, ha már épp eladta volna közben a Zen-t is).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák