Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    Olvasom itt a hozzászólásokat különböző oldalakon és azt látom sokan nincsenek megelégedve a grafikával. Igazából nem tudom mit vártak az emberek. A Mass Effect soha sem volt egy nyavajás Techdemo, mint a Battlefield 3 vagy a Crysis 2. Nem is tudom hány éves ez a motor és azért valljuk be rendesen kihozták belőle a maximumot. Teszem hozzá ha Cryenginnel vagy Frostbittal menne akkor meg azon rinyálnának, hogy mekkora gépigénye van és "nekem így szaggat meg úgy nem jó". Aki igazi rajongója a játéknak az tudja, hogy nem a grafika volt az ami eljuttatta igáig ezt a szériát, elég csak megnézni az első részt. Mai szemmel már elavultnak találjuk mégis annyira magával tudja ragadni az embert.
    Aki ez előtt nem játszott a szériával és csak a demó alapján ítéli meg a játékot, hát azt csak sajnálni tudom, nem hiszem hogy hozzá fognak tudni szokni a "hülye irányításhoz" a "gagyi grafikához" meg a többihez. Sry, de ez már három rész óta ilyen és így is marad. Továbbá sajnálom őket azért is, mert nem találják benne azt az értéket amit valójában képvisel, nem értik majd a storyt, mert nem játszottak az előző részekkel, mert valljuk be csak úgy kerek a történet ha az 1-től tapossuk neki az ösvényt. Aki ezek után is késztetést érez arra, hogy játsszon vele annak ellenére, hogy nem volt szerencséje az első két részhez annak azt ajánlom szerezze be valahonnan, mert egy nagyszerű kalandot hagyott ki.

    U.I.: Tudom elfogult vagyok, de ez van. :P

Új hozzászólás Aktív témák