Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz L3zl13 #729 üzenetére

    Bizony (én is így tessékeltem el Ashly-t :DDD), én is épp erre hajtottam, hogy ha a 3. részben Liara végre elűzi az árnyakat, akkor átköltözik a parancsnoki kabinba, de nem rohan ki, mikor Tali is betoppan, hogy "Unatkoztam, így lehúztam egy doboz antibiotikumot, és... Nem akarsz...? Bocs, akartok...?" :))
    Értelmes lénynek tűnt az a Liara, aki belátja, hogy ő volt beleszédülve az árnyékbrókerbe, és egy ilyen ember, aki bármikor újra meghalhat, nem várhat rá tétlenül határozatlan ideig, hogy észhez térjen. Csak Tali-val kell majd valahogy megdumálni, de remélem valami kék válaszopcióval jól sül el a dolog. (Legalább úgy, hogy egyik sem haragszik, és legalább az egyik tovább ápolható.) :DDD

    (#727) konas - A legújabb hotfix driverrel állítólag nem kell már átnevezni az exe-t. (Itt crossfire-t emlegetnek, de ez elvileg igaz egy kártyával is).
    De én win7 alatt is át tudtam nevezni. Hogy nem engedné? :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák