Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz janos666 #525 üzenetére

    SPOILER

    Szerintem azert lett volna ember-reaper, mert nem volt ideat egy sem, a collectorokat iranyitva probaltak egyet csinalni, aki atjuttatja oket.
    Utana mondja is, hogy "you failed, we'll find another way".
    Legalabbis nekem ez jott le, mint cel.
    Nazara valami ilyesmit mondott: "We are all a nation, independent, free of all weakness"
    Nekem ebbol mar akkor is az jott le, hogy gepek, kollektiv tudattal. Legion csak ratett egyet ebben a reszben. Szerintem osszeteheto igy is.

    Aztan lehet, hogy en ertelmeztem rosszul.
    Kicsit az en elkepzelesembe belezavar a vegen a reaper-had, mikor jonnek szembe :D

    Assuming Control

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz janos666 #525 üzenetére

    SPOILER

    Részben egyetértek, de azért sztem ennek is jó hangulata volt, és a végső küldi is izgi volt. A cinematic jelenetek meg sztem jobbak voltak. A prothean dolgot viszont én is hiányoltam. A reaper 100 program dolgot sztem félreértetted. Legion azt mondja, hogy egy normális geth platformon ~100 geth (program fut), Legion hardverén pedig ~1100.

    Egyébként utánaolvastam a Wikin és jól gondoltam. A kis collectort egy Reaper irányítja, őt hívják Harbingernek. Furcsa borzongás vesz erőt rajtam mindig, amikor azt mondja: Releasing control, és a kis collector szeme elhalványodik, majd jön a robbanás. Egyébként a kis collectort, Collector Generalnek nevezik.
    Lehet, hogy számotokra nyilvánvaló volt, de gondoltam megosztom, mert sztem annyira nem az.

    Van egy olyan sejtésem, hogy az emberi reapert azért készítették, mert az képes lehet az önreprodukcióra, a rendes reaperek pedig nem. Az első felét EDI is feltételezi.

Új hozzászólás Aktív témák