Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -KP-

    addikt

    válasz ollie #2037 üzenetére

    emlékszem anno, mikor megkaptam Dr. Chakwastól a medi bay fejlesztést. 50.000platinum. Ott akkor abban a pillanatban WTF ? Ez még az első végigjátszás volt.

    [ Szerkesztve ]

  • Brutális eb

    addikt

    válasz ollie #2037 üzenetére

    "(#2036) Brutális eb: szerintem az összhatása jobb a második résznek, főleg a vége felé, és a küldetések is sokkal változatosabbak"

    Tiszteletben tartom érzéseid nekem kicsit sok a csapattag(ezáltal nincs olyan nagy kötődés pl ha megdeglett valki első végigjátszás során nem nagyon sajnáltam) és nem olyan nagy az érzelmi gőrbe felvezetése mint az 1-ben.
    Persze mint írtam így is tökéletes a cucc bárcsak minden játékban ilyen magas lenne a játékidő és kidolgozottság. :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • vitaro

    senior tag

    válasz ollie #2037 üzenetére

    A második rész nagy részét a beszervezős küldetések tették ki, szerintem ennyi elég is volt, a harmadikban inkább koncentráljanak a Reaper horda megállítására. Na jó, egy Liara/Ashley beszervezés jöhet.

    Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

  • glutamin

    őstag

    válasz ollie #2037 üzenetére

    Na erre én is reagálnék.

    Szerintem a szkennelés jobb lett mint az első részben, ugyanakkor én is pont így untam rá min ahogy leírtad. Kicsit változatosabbá kellene tenni, és kevesebb szkenneléssel összejöhetne a szükséges nyersanyag.

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz ollie #2037 üzenetére

    A bányászatról annyit, hogy valamelyik csapattag upgradeje lehetett volna egy auto-scanner.
    (Akár úgy is, hogy mondjuk csak 30-50%-ig megbízható.)
    Mondjuk MIrandáé (az övé úgyis valami scanner upgrade volt) vagy Thane/Samara (nem emlékszem melyikük duplázta a szondák számát) páros közül valamelyiké.

    Megmaradt volna a scannelős minijáték az elején, aki akarta volna csinálhatta volna a játék végéig, aki meg nem, az gyorsan scannel eleget ahhoz az egy fejlesztéshez, és utána hali.

    Ami a 3. részt illeti:
    Egyrészt reménykedem benne, hogy a beszervezős küldiket minimálisra csökkentik a 3. részben. A lojalitásnak ezt a formáját akár teljesen ki is hagyhatnák. Jobban örülnék egy jórészt dialógusokon, és a cselekménybe beépített döntéseken alapuló moralitási rendszernek. (KotOR2 influence rendszerhez vagy DA:O approval rendszerhez hasonlóan.)
    Azért örülnék a lojalitási küldik elmaradásának, mert akkor remélhetőleg több minden történne a fő szálon. (Értsd: Reaper invázió.)

    Viszont belegondolva, a beszervezéssel nem tudom mi lesz:

    SPOILER!

    Legrosszabb esetben 2 karaktered maradt életben az első 2 részből: Liara+Ashley/Kaidan.
    Ez valószínűleg nem lesz elég, tehát újakat kell toborozni. De mi lesz akkor, ha mindenki életben maradt. (Ashley/Kaidan kivéve.)
    Ha úgy oldják meg, mint Wrex/Whatever (:D) esetében (azaz ha életben maradt akkor ő, ha nem akkor valaki más lesz helyette), akkor a BW-nek rengeteg extra tartalmat kellene gyártani, amivel a játékosok jelentős része nem is találkozna.
    Ha viszont a régiek mellett pluszban be tudsz szervezni egy egész új csapatot, akkor már tényleg elég zsúfolt lesz a hajó.

    Esetleg lehetne egy olyan verzió, hogy csinálnak 2-3 helyettesítő karaktert minimális háttérrel + Liara + Ashley/Kaidan, és ennyiből kéne kigazdálkodnod a játékot. Egyrészt tényleg éreznéd a következményét az előző rész döntéseinek, másrészt érdekes hangulatot adna. Ott lennének üresen a korábbi csapattársak szobái, esetleg pár személyes tárgyuk is...

    Azt mondjuk nehéz felmérni, hogy ez hogy hatna ki a játék menetének egészére. Mert biztos érdekes lenne így végigjátszani, összevetve egy olyan játékkal ahol egy teljes, vagy majdnem teljes csapatot átvittél, de aki csak egyszer vitte végig, egyféle mentése van a korábbiakból és abban a csapat nagyrésze kihalt, vagy aki nem játszott a korább résszel és nem hozott át karaktert, az nem tudom mennyire élvezné.

    [ Szerkesztve ]

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák