Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz Anonymus X #2304 üzenetére

    - UAC, köszi, nem volt elöttem win7-es gép, mivel 1x kikapcsolom telepítésnél nem jegyeztem meg a nevét
    - az UAC nem arról szól hogy nem rendszergazdaként futtatod az alkalmazásokat, (ha jól emléxem) hanem, hogy egy alacsony prioritású program ne tudjon parancsot adni egy felsőbb prioritású programnak (aka system application) végülis jogos, ebből a szempontból, hogy nem teljes joggal indítja, én kérek elnézést
    - Azért van különbség a között, hogy nem működik jól a program és elszáll hibaüzivel minthogy semmi sem történik amikor elindítasz egy exe-t
    - Nagyon régóta nem tudtam olyan programot használni ami ilyen jogsit kérne, max a warez feltörős csodahack progik
    - Az én beállításaim úgy jöttek ide hogy felraktam a gépemre mikor hazaértem és megnéztem mert amúgyis terveztem vele játszani, nekem jelenleg a win7en fent van az összes mass effect és mindegyik gond nélkül indul "rendszergazdai" jog nélkül is, ezért írtam amit írtam, hogy nem hiszem hogy ez lenne a probléma, de amint kiderült nem is ez volt, hanem hogy felkelett peccselni mert win8-on nem fut rendesen.
    - Nem igazán értem milyen meglepetés ért amikor válaszoltam, nem volt sem személyeskedő sem kioktató, szimplán leírtam a véleményem, ha neked az bántó hogy szerintem nem jó fele tapogatóztál szerintem akkorén kérek elnézést.

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák