Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaynet

    csendes tag

    Jó estét!
    Olyan problémám van,ami maga egy rejtély...Mass Effect...Gyémánt kiadás...Föltelepítettem...Patchet is...Erre :
    Rendering thread exception:
    General protection fault!

    History : GMatrix 2D :: Swap()Address = 0x10bb5c66 (Filename not found)

    RaiseException () Address = 0x7c812aeb (Filename not found)
    Cxx ThrowException () Address = 0x7815e69 (Filename not found)
    GMatrix 2D :: Swap () Address = 0x10da7b63 (Filename not found)
    Address = 0xe8781b4c (Filename not found)

    Eúúú mondom....Aztán 1.02.-es patch fől...Működik....Huhu!!! karakter generálás...Az ember fejének a fele tiszta fekete...Meg is fagy...Újra telepítés...1.01.-es patch,BDtS fől,Pinnacle Station fől,1.02. patch fől. Ismét megy. Most az ember feje nem fekete.Bemegyek a komm szobába,lefagy.Újra indítás,ismét ugyan ott lefagy.Aztán nem fagy le játszok kicsit. Lefagy. Újra indítás.Játszok,játszok. Csapat pontokat el kéne osztani...Megnyitom,mit látok? Az egész ember csak egy feketeség...hoppá...ezt hagyjuk...Játszok tovább.Saren erre mit csinál? a feje szép normál de valahogyan átlátszóvá tette a testét.Ájájájjjj...Mondom...Játszok tovább...Bevágjuk a szunyát,fölébredünk a doki beszél hozzánk PAKK megfagy...Na ez érdekes...Mi a manó lehet a baj? Tesóm gépében 8600 GT van...Az is le-le fagyott de nem ilyen sűrűn...És nem csinált ilyen feketeségeket a karakteremmel...Na szóval tesóm gépén egészen a végéig jutottam amikor megindul a támadás a Fellegvár ellen. Hát az én gépemnél nem nagyon jön össze AMIKOR (és most tessék leülni,vagy kapaszkodni a székben) ATI Radeon HD 4770 van benne...(Valami ilyesmi a neve...) Na mondom utána nézek a neten ennek...Sok embernek van ilyen problémája...A BioWare fórumon sokan írtak erről...Nézelődtem tovább mit találtam? Ennek a videó kártyának az egyik tesztjét...Mivel (is) tesztelték? Hát a Mass Effect-el...És lazán oda verte a 9800 GT-t és a GTS 250-et...Na most ez hogy van hogy a teszteléskor ment a Mass Effect ezzel a videó kártyával,de nekem most nem megy? A procin gondolkodtam még,hogy ő a bűnös de "elvileg" kijavították a fagyást az 1.01.-es patchben.
    Kérlek segítsetek!!

    Ui.: Egyik haveromnak 9400 GT-je van és lazán fagyások nélkül megy neki a Mass Effect...

Új hozzászólás Aktív témák