Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz aRm1n #2146 üzenetére

    Akkor félreértettem, ez most mindkettő V23 és nincs elrejtve. Ha van másik Magisk app (mondjuk rejtett vagy shortcut a Home-on) azt töröld majd utána rejtsd el. Ha nem boldogulsz akkor így is úgy is reinstall lesz.

    Általánosságban ha majd frissíteni akarsz (és rejtett) akkor (összefoglaló szerint) hide-ból kiveszed az app-et, frissíted, elindítod, szól, hogy van frissebb Magisk is, direkt módon frissíted (majd megpatkolja ő magának és mivel van root fel is teszi) majd restart és mindkettő friss lesz.

    Most ez annyival nehezített terep hogy V23 -> V24 főverzióval alapjaiban változott meg minden így nem egészen triviális a frissítés mert pl. ha eddig USNF-et használtál akkor ahhoz kellett Riru ami viszont V24-en nem fog menni sem de a régi Riru-s USNF sem - DE nem is kell mert Riru nem kell a V24-en működő USNF-hez mert az meg már Zygisk alapú. A modulokat így majd törölni kell és jó ötlet előre letölteni ami kell (mindegy hogy előtte vagy utána, én előtte tenném meg). Ésatöbbi, többi modulra ugyanez igaz (LSPosed, Xposed modulok etc..). Magisk-ben repo már nem lesz benne így arra is gondolni kell(het) hogy ha repo-ból akarsz valamit nézni mert kényelmesebb akkor arra is van már app. Nyilván aki nem használt olyan app-et ami nézett root-ot vagy SafetyNet-et annak ez tökmindegy volt - de szerintem kb. ilyen nem is nagyon van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák