Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz D1Rect #584 üzenetére

    azmiaz? :U :F in real life? :D ;]

    Egyébként én ezektől a ládáktól meg csomagoktól vagyok kibukva...ez szerencsejáték.... azt hiszem néhány országban (belgium, hollandia rémlik) már elkezdték vizsgálni és tiltani ezeket a mikrotranzakciókat, mert szerencsejátéknak minősítették.
    Nagyon remélem hogy lesz ezekre valami szabályozás és kimegy a divatból, mert én pl utálok ilyen dolgokra költeni.
    Azért is szemétségnek tartom, mert lefogadom, hogy senki nem ellenőrzi hogy ezeknek a ládáknak, csomagoknak a drop rate-je mennyire valós. A cég úgy játszik vele, ahogy kedve tartja.
    Én anno sem költöttem keveset magic lapokra, és most méginkább megtennék, de ilyen random droppok...nekem az kb felejtős.
    Ha meglenne az ára a lapoknak, mint a boltban a mappában, akkor serényen válogatnék a 50-100-200-500 forintos lapok között, ami nekem kell. De hogy tízezreket költsek és lehet ki sem esik.... na azt nem.
    A wildcard nem rossz irány....de nem vagyok elégedett.

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák