Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Torzo02

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy nem jó topic-ba írok, de lenne egy problémám a MacBook OSX-emmel, amit valszeg az vmware okozott. A Macbook-om céges ezért kell újratelepítés nélkül megoldanom a problémát.
    Az osX 10.6.8-as szükségem volt egy windows telepítésre ezért letöltöttem az VMware mac-es változatát. Feltelepítettem, majd a rendszer újrindult és az osx úgy kezdett viselkedni mintha Guest módba került volna. Minden beállítást elfelejt egy kikapcsolást követően (pl. trackpad beállításokt) illetve a régi admin könyvtárakba nem enged belépni (itt lennének a fontos file-ok). Lehet telepíteni a rendszerre és bekéri az admin jelszót de nem használható semmi.

    -Vm ware-t kitöröltem, újratelepítettem, backup természetesen nem volt a rendszerről, restore parancsot végigfuttattam. Ha windows lenne az osX akkor egy "legutóbbi működő rendszert" tennék vissza de a Mac-en ezt nem találom.

    -Ja igen, valami jogosúltság dolgot ír ki nekem amikor nem tudok könyvtárakhoz hozzáférni, pedig birtoklom az admin jelszót.

    Jó lenne mindent megoldani teljes törlés nélkül megoldanom, ez lenne a célom. :F

    Válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák