Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdoboy

    csendes tag

    válasz tlac #3020 üzenetére

    szia

    a hálókártyamegoldásra hátha tudsz megoldást, amivel felinstall egy progi és látnám a LAN táblázatban az új sorokat, aztán ethernetet tudnék választani, ip cím meg a többi
    amit írtál nagyon super, mielőtt megint formáznék, mert múlt héten 3-4x is többféleképpen is megpróbáltam LAN-t csiholni a gépbe, mint más is itt a fórumban, jó lenne egy fix megoldás

    a 10.5.6. partíció-Erase utáni installt követően amikor a végén resret volt egyméás után többször is többféle megoldást is láttam, de ezt az APCI-t nem tudom hol lehet átállítani, biosban nem látok ilyesmit

    előre is köszi a segítséget

    [ Módosította: Bordoi ]

  • kezdoboy

    csendes tag

    válasz tlac #3020 üzenetére

    szia

    Kipróbáltam 10.5.5e-, mindent sikerült átírnom, vagyis az AppleYukon helyett Yukon2 volt, de láttam a sorokat (marvell 88e8053), de ezt át is javítottam (marvell 88e8055) a benne lévő másik 2 sorral együtt, láttam, hogy a file lementődött, újbóli fileeditálással. Az eredeti installos file-t lementettem, ha nagyon fejre állna.
    Írtad, hogy ha elindítom akkor az rögtön működik is, de sajnos hiába próbáltam ki nekem a system Network ablakban csakis 1 db sorom látszik a baloldali listában: Built...Serial Port, Not Connect, semmi több, pedig láttam a neten képeket, hogy illene neki 10-12 sornak is látszódnia.
    A 10.5.5. install közben a Custom-ban a Network sorokat csak az AppleYukon2-őt kapcsoltam be régebben, de most többet is. Akármennyit is kapcsoltam be a formázás után, azután csakis ez az 1 sor látszott. Mintha valami egyebet is install közben vagy talán install után be kellene kapcsolni, vagy aktivizálni kellene valamit.
    Kipróbáltam a 10.5.5. install közben, hogy a Network ethernet legyen, mert router felöl jön a net leosztás, ekkor az ip címeket is kérte, amit bepötyögtem, ezen a kábelen ugyanilyen címen már működött pc, csak a kábel lett átdugva.

    légy szíves ezen adatok figyelembe vételével jelezz vissza, hogy mit kellene még beállítanom, hogy a system Network ikonja utáni ablakban ne csak ezt a Port...-ot lássam, hanem a Yukon, vagy bármi egyéb hálózati driver felajánlásokat is

    előre is köszi

    szia

Új hozzászólás Aktív témák