Új hozzászólás Aktív témák

  • infectedmann

    őstag

    Hali all!
    Végre egy ezzel a témával foglakozó topic/fórum :) Nem is tudtam a PH! -n van ilyen topic :D
    Az osx86 fórumán nem sűrűn kaptam választ, nem igazán pörögnek ott a témák.

    Sikerült hibaüzenetek nélkül feltelepítenem a Zephyroth Rev2. féle OS X Leopard -ot.
    Viszont van pár furcsa jelenség.
    Először is az, hogy csak akkor bootol be az OS ha bent van az install lemez. Bármit állítok a BIOS -ban csak az install lemezzel hajlandó elindulni. Ha GUID -al akartam telepíteni akkor a végén meghalt a telepítő, ha MBR -rel akkor végigment, viszont így sem tudok HDD -ről bootolni csak, akkor bootol be a rendszer ha bent van a telepítő lemez.
    Érdekes jelenség nem? Ez mitől lehet? Valami tipp?
    A második igen kínos jelenség az, hogy nincs net Ami azt jelenti, hogy hiába tettem fel a megfelelő LAN és chipset driver -t, nem is érzékeli az OS, hogy be van dugva a hálókábel.
    Nem tudom, hogy másnál is jelentkeztek -e hasonló dolgok, de jó lenne valami megoldást találni legalább a netre/hálózatra.

    Alaplap: ABIT KN9 (nForce 4 Ultra)
    Processzor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ (@2904Mhz)
    Memória: 2xKINGMAX TinyBGA 512Mb DDR2 667Mhz
    Videókártya: GALAXY GF7600GS 256Mb HTD Zalman PCIE
    Merevlemez: SAMSUNG HD200HJ (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)

    Most azon vagyok, hogy megpróbálom a Leo4all -t (abban van egy másik nForce LAN driver) vagy egy AMD -s Kalyway -t.

    Még egy kérdés. 32% -os tuning miatt lehet instabilitás? Mert olvastam itt, hogy nem csípi az OS X a tuningot. Érdemes a legközelebbi telepítés előtt visszaállítani mindent alapórajelre?

    Köszi helpeket :)

    u.i.: Bocsi ha hosszú és esetleg néhol értelmetlen voltam :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák