Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Grafiqs #1 üzenetére

    nekem konkrétan nagyon bejön. :)

    Mit mondjak még?

    rákeresek egy szóra, ami névben sehol sincs, de megtalálja a pdf-ben pl, majd mikor rákattintok, oda is görgeti a pdf-et, és a keresett szót kiemeli.

    Kell ennél többet mondani? :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    iwork nagyon király, bár alig használtam még, egy hetes a tiger-em
    Neo office rém lassan indul :(
    utána meg ronda :(

    De ingyenes, és magyar...

    ellenben iworkben működik a magyar helyesírás ellenőrző progi pl.

    Talán ennyi...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz battag #14 üzenetére

    jesszus, téged jól betettek :D

    1: nem, nem igaz, van rendes magyar kiosztás, meg van 4féle magyar extrába, hun, hun pro, hun extended pro, és hun + görög abc jeles

    2: nem igaz, az Y az Y a Z az Z, ha a bill.nek megfelelő nyelvet választod ki

    3: igen, nekem az van, szép, és jó.

    4: igen, iWork az 30napos demo!

    5: nekem az van, és jó, az 1.25-ös is jó tud lenni 1giga rammal :) és a kettő közt 40gb vs 80gb diffi is van hdd szinten, plusz abban alap a BT és wifi

    6: 6500HUF, nekem is van, egy RCA és egy S-VHS dugó van a végén, gyönyörű a képe

    7: nem tudni, de a tiger egyes dolgait sem tudja kihasználni (core image pl) de ez csak minimális csicsa elmaradás, nem hátrány éppen. nekem bejön, és nekem ez a lényeg.
    terveim szerint a köv. cube vagy mini verzióig ez lesz nekem, ismerve az applet az 2-3 év lesz :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz battag #17 üzenetére

    a G4 32bites, a G5 64 bites, de nem sok program használja még azt ki.

    A mini még így 28 fokban is síri csendben van, mivel átlag 10% a procidő, úgy 25% körül kezd el fújni, és 100%-on is csendesebb mint a régi P4-em :)

    OS betöltése úgy másfél perc, de nem értem a kérdést, kb akkor indítom újra, ha egy softver update kéri, vagy valami olyan baja van, ez kb 10-14 naponta fordul ált. elő, sleep-be van téve, ez nem olyan mint win-en, itt kb 1.5-2mp alatt alszik és ébred fel
    nincs ''felkészülés a készenléti állapotra'' és egyéb faszság.

    nem tud, outlook express, eudora, osx mail, minden szabványos mbox formátum jó neki.
    javasolt a leveleket a PC-n exportálni, esetleg átteni thunderbirdbe, és onnan mboxba exportálhatsz, és mehet osx-re, vagy vannak segédprogik hozzá.

    amúgy a karakterkódolásra visszatérve, szerinted melyik rendszernek vannak bajai az ékezetes karakterekkel?

    - a MAC OSX-nek, mint mindenki terjeszti, mely kezeli az UTF-8, UTF-16 unicode táblát is, melyekben 65ezer írásjel van, mellette ismeri az ÖSSZES kódtáblát

    - A windowsnak, amely NEM hajlandó semmilyen szabványos készletet alapból kezelni rendesen, elvétve ismeri az UTF-8-at, és az ékezetes karakterkészlethez nem az ISO-8859-2 Central european 2 készletet használja, amit ismer a linux, unix, mac osx, amiga os, és minden egyéb, hiszen szabványos, hanem a Windows-1250 Central European latin 2 kódlapot használja, amit természetesen a Mac osx azért ismer :)

    Melyiknek vannak hiányosságai?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák