Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Számomra ez a Lost Ark teljesen ismeretlen volt, annyira nem ismeretem hogy azt hittem az ARK-nak valami kiegje, amíg meg nem néztem, hogy ez bizony egy teljesen másik játék...

    Szeretem a Diablo féle Hack&Slash-t, és a WoW féle MMORPG-t is, így adott volt hogy ezt a játékot ki kell próbálni.

    Alapjában véve a koreai, kínai, japán játékokat utálom. Manapság nem szép ilyet írni, de egyenesen taszít hogy az összes férfi karakter úgy néz ki mint egy nő és kb. úgy is viselkedik, bezzeg a nők meg atom kemények, mindegyik. Illetve ami még idegesít, hogy minden másodpercben nyög valaki, mindenki nyögve beszél. Visszatéve a Lost Arkra az elején a kikapcsolás határán voltam, kifejezetten zavart hogy Morpheus minden mondatát nyögéssel kezdte... De aztán mégis tovább vittem. És nagyon jól tettem!

    A látvány elképesztő. Tudom hogy már régi az Engine, de nagyon odatették magukat a "Traning" pályákon. Tetszett nagyon. A harcrendszert szokni kell, hiányzik nagyon az autoattack, bízom benne hogy javítják. Már kedzek ráérezni a skillekre is, tudom mikor mit érdemes elnyomni, az elején még csak ész nélkül püföltem az éppen aktív képességet.
    Valami hihetetlen mennyiségű kihívás vár az Achievement őrültekre is mint amilyen én vagyok. Gyűjtögetés, felfedezés, szörnyvadászat, stb.. A Dungeonok is tetszenek. És hát a Bossfightok. Nagyon bejönnek!

    Egyenlőre nem tervem hogy nagyon belemélyülnék a játékba hiszen úgyis wipe lesz induláskor, így szerintem most abba is hagyom lvl 20-asként. Majd akkor akarom kimaxolni amikor már élesben megy.

    TUTI VÉTEL számomra!

    Viszont az kicsit zavar hogy tárgyakat kereskedőktől nemigen lehet venni. Illetve van pár fajta és kész. Craftolás egyébként lesz benne? Illetve amire kíváncsi vagyok az az endgame tartalom. Egyenlőre nincs infóm róla, de bízom benne hogy akkor kezdődik igazán a játék :D

Új hozzászólás Aktív témák