Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Daelion #845 üzenetére

    Pedig a patch notes alapján egyértelmű. Itt nincsen ide-oda rángatva a droprate, nem írnak el pár nullát, hogy utána szerver szintű rollback legyen, mert akkora kárt okoztak. :D

    Hrigh_77: Én nem ismerem a játékot egyik keleti régióból sem, de simán benne van a pakliban, hogy maga a netkód ennyi playert enged egy szerverre és vagy régióra, hiába bírna többet az adott vas alatta. Nyilván ők is látták, hogy ez kevés lesz ide, de a végrehajtás előtt átmegy pár kézen a döntés.

    Távol álljon tőlem, hogy védjem őket, NWvel én is szívtam 0daytől, baromi jó alap volt, de elb*szták, patchről patchre nyírták ki a játékot. Maga az AG majd 10 éve létezik, de az NW volt az első saját játékuk, amit befejeztek (mármint eljutott a kiadásig), illetve az LA az első AAAs címük, amit publikálnak. Szóval tapasztalat az nincs sok mögöttük (ez már abból is látszik, hogy valószínűleg sokkal jobban jártak volna, ha előbb kiadják az amúgy készen lévő LAt és még egy ~fél évet hegesztik a NWt).

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák