Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz FireShadow #3724 üzenetére

    Nem hinném, hogy különösebben menő lehet egy hangkártya, mindenesetre integráltból még nem hallottam olyat, ami szépen szólt, pedig volt egypár alaplapom. Ezekkel az integrált csodákkal egy Audigy2 ZS pl. simán felmossa a padlót, a közelébe nem érnek.

    Meg is tartottam volna, ha nem tervezek Vistára váltást. Viszont az Au2 Vista driverei nagyon rosszak, hiányosak... az X-Fi driverek pedig kimerítik hibagyűjtemény fogalmát. Pusztán ezért vettem az Auzent, mert úgy láttam, ez az egyetlen olyan kártya a piacon, amely normálisan szól, lehet használni Vista alatt is úgy, hogy az EAX-ról és a hardveres gyorsításról sem kell lemondani.

    wampa1:

    Fél éve volt utoljára működő gépem, nincs túl sok összehasonlítási alapom... sok-sok "hangzásjavító" okosság van benne, ami igaz, hogy átveri az ember fülét, de nekem mégis tetszenek. :)
    Ezek kikapcsolásával hallhatóan szebben szól-e? Hát... most már meg nem mondom.

    SlaveDealer:

    Az a hangkártya elég messze van a minőségitől, mindenestre S/PDIF-en simán lehet használni. A játékok alatti térhangzáshoz viszont analóg bekötés kell, itt a Z-5500-on pl. hamar kijön, mennyire ratyi az alaplapi megoldás. Bár ez lehet, csak azután tűnik fel, ha meghallasz egy valóban korrekt, nem integrált kártyát. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák