Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz salazar #369 üzenetére

    Nálam a hangminőség ugyanolyan, semmi különbséget nem hallok, talán csak annyit, hogy ha a hangkártya dekódolja a jelet, mintha hangosabban tudna szólni a rendszer (szoftverből ugye lehet dobni a hangerőn).
    Ezt úgy értem, hogy ha teszem azt, a 20-ból 5 led világít, analóg átkötés esetén hangosabb, mint coaxiálisnál. Nem pedig úgy, hogy csutra tekerve bömböltetem. :D

    (Ráadásul még így is azzal jött le a felettem lakó, halkítsam le a Gyűrűk Urát. Pedig igyekeztem halk maradni... :U)

    Lehet, hogy Nálad az equalizer kicsit megdolgozza a hanganyagot (nálam le van tiltva), s az így kapott eredményt tetszetősebbnek találod.

    Az Au2 kiváló választás, maga a kártya biztosan ugyanaz, mint a dobozos változatban. Arra azonban figyelj, hogy megfelelő driver CD-t mindenképpen adjanak hozzá! Ezt azért hangsúlyozom, mert valaki - az illető az Audigy 2 topicban írt az esetről - nem kicsit szívott ilyennel... :(

    A múltkor el is felejtettem: Az Au2 támogatja az AdvancedHD-t, tehát felkészülhetsz, hogy az ezt kihasználó játékok igencsak meg fognak dörrenni... :))

Új hozzászólás Aktív témák