Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz combustion #32 üzenetére

    Hi!
    Ma este kapok egy ilyen kis jószágot barátnőmtől... Majd írok tapasztalatokat... De addig is úgy általában: hogy megéri-e? Az attól függ. Én bő 5 éve vettem az első "komoly" egerem, egy logitech mouseman dual optical-t, akkor még igen vaskos, 12 000 Ft-os összegért. Akkor véleményem szerint ez az egér volt a legjobb kábeles egér. Így ennyi idő után nyugodtan kijelenthetem, bőven megérte az árát... Ismerőseim simán elhasználtak ez idő alatt 2-3 egeret, arról nem is beszélve, hogy ez összehasonlíthatatlan egy 3-4 ezer Ft-os egérrel. Még mai szemmel is nézve jó az egér: 500Hz-en viszi az usb-t, programozható minden gombja (4), rendkívül kényelmes, két szenzora révén olyan felületeken is gond nélkül működik, ahol más egérrel szenvedés volt bármit is csinálni.... Igaz, a hirtelen rántásokat nem szereti, de azért ne felejtsük el, hogy egy 6 éves koncepcióról beszélünk. Szval véleményem szerint megéri, ha tényleg igy innovatív, rendkívül jó minőségű egérről van szó, amit sokat akarsz használni. (Azok alapján, amiket olvastam róla, ez mind tljesül :D )
    U.I. Pesten van két bolt is, ahol személyesen meg lehet kapni, 18000 illetve 18500 Ft-ért...Érdemes megnézni nem csak a depo-n, hanem az arukereso-n is....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák