Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Peti78 #76555 üzenetére

    én most olvastam el, az én kaszkóm belsőleg kialakult tűzre(elektromos, vagy motor hiba), de kívűlről átterjedő tűzre is fizet

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Peti78 #76555 üzenetére

    Szerintem igen.

    Egyrészt szerintem ez pl. egy cascon kívüli, kiegészítő biztosítás:

    Elemi és tűzkár-biztosítás

    A biztosító fedezetet nyújt a gépjármű elemi- és tűzkár biztosítás feltételeiben meghatározott biztosítási események kapcsán károsodott kötelező tartozékokra, biztonsági felszerelésekre, valamint a biztosító által előírt vagyonvédelmi eszközökre (indításgátló, riasztó stb.).
    A biztosított járművet, alkatrészét, közvetlenül károsító villámcsapás, a legalább 5-ös fokozatú jelzett földrengés, földcsuszamlás, kő- és földomlás, természetes üreg, vagy talajszint alatti építmény beomlása, legalább 15 m/s sebességű szélvihar, felhőszakadás, árvíz (kivéve az árterületen, hullámtéren bekövetkező károk), egyéb vízelöntés, jégverés, lezúduló hótömeg és hónyomás.
    A tűzkár a gépjárműben, alkatrészeiben, tartozékaiban – a gépjármű elektromos berendezéseinek meghibásodása vagy külső tűz átterjedése folytán – keletkezett tűz, önrobbanás, robbanás által okozott kár.

    Tovább rontja a helyzetet, hogy a leírt jelenséget még ez a meghatározás sem feltétlen foglalja magában.

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák