Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz Mágus2 #54279 üzenetére

    Nem begyere :( nem tetszik a fekete hűtőrács, sutyerák, meg az angel eyes is... E46-hoz sosem volt gyárilag.
    A felni sem tetszik, a gyáriak sokkal szebbek, style 68 vagy 135 :)
    A kipu sem tetszik, ostoba hangja van :/

  • zolynet

    addikt

    válasz Mágus2 #54279 üzenetére

    Legyen egy hangulatromboló is. :DDD
    Nem a nagytakarítással szokták kezdeni. :N
    Nemrég kérdeztem meg egyik ismerőst, hogy írja már le milyen rollerre ugrott rá a nemrég beszerzett e46-ával, íme a szotri:

    autó: 2000/03, 325Ci (automata), 2500cm3, 141kw, 245ekm

    "
    szóval tavaly január végén vettem, tudtunk hogy szar a benzinpumpa, azt le is alkudtuk, oké, utána befogott a fék, akkor az összes féket felújíttattam...persze az összes olajat kicseréltem benne, a váltóban is az olajat szűrőt mindent, mert előtte kurvaszarul váltott el (autómata volt)

    aztán, valami kerregett a motorban, meg folyt az olaj is valahonnan, elvittem egy állítólag jó szervízbe, ott mondták hogy ki kell cserélni a láncot mert lóg, jó...lánc, feszítők görgők, olajcső, hűtőventillátor stb, minden ki lett cserélve

    aztán egy szép nap mentem vele fel sopronba, pályán egyszercsak kigyulladt a kipörgésgátló meg az eml lámpa ... padlón a pedál és nem megy az autó...épp jött egy pihenő, megálltam, motor össze vissza jár, nincs benne erő. mondom fasza lesz, valahogy csak le kell jutnom a pályáról

    padlón a pedál, rángat rángat, egyszercsak összeszedte magát, és ment rendesen megint ...
    jó, sopronból mentem Grazba, ott állt egy hetet az autó, és mivel a klíma előtétellenállása elromlott és folyamat ment a ventilátor így leszívta az akksit...az is egy szép történet volt
    mindegy, azt mondták hogy a vanos körül a dolgokat fel kell újítani mert azért jött az eml lámpa, jó...1 hónapot vártam mire jó lett az autó, sopronban voltam, onnan mentem megint grazba, aztán ausztriában a semmi közepén érzem mintha valami visszafogná az autót
    megállok pár km múlva, kiszállok...látom remeg a levegő a bal hátsó keréknél...hát a tárcsa hátul vörösen izzott, jó nagynehezen visszamentem sopronba, ott kaptam egy másik autót. aztán kiderült hogy valami be volt rozsdásodva és azért fogott be csak a bal hátsó

    ezek után, gondoltam szépen lemosom csinálok pár képet aztán mehet használtautóra...de ez se jött össze :D mivel mosás után megint előjött az a kurva eml + kipörgésgátló lámpa, motor remeg, autó alig megy, aztán megjavult, megint előjött
    már nem baszakodtam azzal a szervizzel mert úgyis messze voltak, elvittem itt baján haveromékhoz, csak bmw-t szerelnek

    aztán mint kiderült, ez az autó kb soha nem volt gépre dugva, mert egy rakat hibakódot dobált és a végén sikerült megtalálni hogy az összeset az elektromos pillangó okozza és csak azt kellett volna kicserélni
    persze arra is vártam 1.5 hónapot mert bontottan az egész országban nem volt, újonnan meg 200ezer körül van ... szóval ja, bele lehet nyúlni rendesen + még ha szar helyre viszi az ember szereltetni akkor méginkább .......... itt a végén le is állt

    550e volt csak a szerviz amit rakoltottem
    1 evbol kb fel evet nem is tudtam hasznalni
    Vannak biztos jok,meg ki lehet fogni a jot,csak ritka mint egy nem szethajtott vti :D
    Amugy nekem bejott a 6 henger, mar amikor ment :D:D hangja atom jo,szepen huz meg jol js megy, meg jo vezetni ... de az accord type-s jobb :D
    "

    Nem érzek késztetést, hogy valaha is bmw-t vegyek. :N

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short to stay stock!

Új hozzászólás Aktív témák