Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz Declare #52780 üzenetére

    Azért mert a8-am miért kéne kidobálni 100ezreket lehúzásra, azzal menőbb lenne?
    18 éve járok abba a szervízbe a8-asokkal, legtöbbször ugyanaz a szerelő nyúl az autómhoz 18 éve. Mindig vittem az olajat és mindig ott állok az autó mellett mert szeretném látni hogy minden meg van csinálva ahogy annak lennie kell. Ebből volt pár vita, hogy nem lehet nézni közben, de nem engedek ebből és elfogadták már régen hgy én bizony ott fogom nézni. Amúgy a szerelővel jóban vagyok maszekban is csináltattam már vele otthon. Egyszer hagytam magára a kocsit még a régit, és mire visszaértem be volt nyomva az egyik park sensor. Nagyon régen 98-ban az első a8-at meg ott kellet hagyni 1 napra , mentem érte és be volt törve(pókhálósodva) a bal első ablak.
    Nemsokára megyek be mert van egy kis garis nyűgöm, kiváncsi vagyok hogy állnak hozzá.
    Eddig is volt újkora óta, de addig nem akartam szólni amig nem tudom mi a pontos baja, de hála egy amerikai audis fórumnak, már a pontos diagnózissal megyek így megvan mit kell cserélni. Ez az új gen D4 már egészen megbízható, eddig kb semmi baja nem volt már lassan 3 éve. D3 meg úgy kezdte hogy 3e km-nél felrobbant a klímakompersszor.

    Lexus szervizbe sose vittem olajat, mert annyira olcsó volt, az egész időszakos szerviz 30ezer ft mindennel együtt egy rx400h vagy sc430 esetén, nincs értelme bármit is vinni. (azért néztem hogy bele is kerülnek a dolgok)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák