Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz Qru #175335 üzenetére

    Nagyon jó volt. Most voltam először, szóval nem tudom mennyire szoktak sokan lenni, de a pálya teljesen élvezhető volt ebben a létszámban, 8-9 autó volt menetenként. Nagy bátran (és nem elég alaposan átolvasva a tájékoztatót) bejelöltem a 2-es kategóriát (150 LE felett), szóval a 2 20 perces körömben volt 2/3 Porsche 911/718 (a sportosabb változatok, de nem GT-k), egy olasz M3 (ő nem volt kezdő, gumimelegítőben hozta a csere kerékszettet), E63s AMG, Mustang, valamelyik SL Merci, illetve a másodikban Type R és egy TTRS is. Mókásan néztem ki ebben a sorban, két Porsche közt. :DDD Ettől függetlenül hibátlan volt az első menet, az M3 és a Porschek elmentek, utána teljesen soloban mehettem, kétszer találkoztam Porkéval. A második már kevésbé volt problémamentes, beszorultunk a TTRS mögé a Civic-kel, és annyi tartalékunk nem volt, hogy elmenjünk mellette, viszont a legtöbb kanyart nagyon lassan és nagyon rossz íveken vette (közel hajtűkanyar belső íven, középről kezdett neki mindennek, és végig fékezett), és hiába jöttünk ki jelentősen gyorsabban, egyenesben nyomta, így beszorultunk mögé. Végül aztán elengedett, szóval ott is volt pár jó köröm.

    Az autót nem éreztem egyáltalán kevésnek a tudásomhoz, szerintem a mezőnyben átlagosan mentem, de a fék nem panaszkodott, végig fogott ahogy kell, a gumikon rendesen látszott a használat, de a gyártó is 80-20 közút-pálya használatot ajánl, úgyhogy bírta és tapadt ahogy kell. 190 környékéről erősen fékezve észnél kell lenni, mert rövid az autó és nagyon elkönnyül a fara, ezen kívül viszont nagyon kezes. Teljesítményben is oké volt így a gyári felett, simán tartottam kigyorsításokkor a tempót az (előző gen) TTRS-sel és a Civic Type R-rel. Egy sperr persze sokat segítene, de most végig bekapcsolt (de sport módbeli) menetstabival mentem, nem elsőre akartam emberkedni. :DDD Itt amúgy végre van értelme a Sport menetmód-Sport váltómód kombónak, közútra nagyon durva.

    2x20 perc amúgy nekem bőven elég volt, fárasztó azért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák