Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Reggie0 #168077 üzenetére

    De, csak olyan helyen, ahol nem kéne, ott nem megyek olyan gyorsan, hogy megbüntessenek. Szeretem az életemet, nem kívánok börtönbe kerülni azért, mert valakit kilapítottam, mert a telefonjába lapulva lelépett az az úttestre.

    Kisza25: Ezt láttam, azon túl, hogy a kamu jelvény is dedós, elkeserítő, hogy szerinte ez a normális. Én csak azt nem értem, hogy annyi ilyen majom mászkál az úton, nem tud egyszer egy olyanba beleállni, aki rácsavarja a motorháztetőt? :F

    Bocs, még egy demon, ez szembejött, de 5 perce röhögök ahogy a srác magyarázza (az autó hangjának három fokozata.)

    Qru: Lehet behozná, bár - kopp-kopp - mióta megvannak a porontyok nem kaptam csekket, sőt előtte se pár évig. Plusz amilyen mázlim van, tuti, hogy az első utamon kiszednének és megtalálnák a blokkolót. BKVn is egyszer utaztam jegy nélkül - elbambultam -, akkor is megbüntettek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák