Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz Typhoon47 #15287 üzenetére

    na igen, én sem szoktam indexelni kanyarodó sávban... de elvileg kellene, úgy lenne szabályos.
    sok dolog megszokás kérdése. nappal a tompítottat pl nem szoktam felkapcsolni, csak autópályán (elvileg lakott területen kívül is kellene?). persze a helyzetjelzőt sem szoktam önmagában használni. van aki meg el sem indul tompított nélkül, automatikusan felkapcsolja.
    haver amikor leparkol az autóval, mindig csak kéziféket húz. én előző autóimon csak sebességbe raktam, kéziféket nem húztam. mostanság mindkettőt megteszem.
    legtöbb helyen, ahol az autó nem gurul, én is fel szoktam engedni a féket. nem fárasztom magam. talán balesetveszélyes, de ez van. ahol meg sokat kell nyomni a féket, van, hogy kéziféket húzok inkább.
    a nagy figurákat amúgy imádom, akik mindenhol úgy közlekednek, mint ha mindig az lenne a főút, ahol ők mennek :) táblákat nézni, tudni felejtős.
    csaj a mélygarázsban jön balról, majdnem belémszáll. arcára csapja a két kezét...!!! megijed... de szerencsére fékez is. :D betojok ezektől. rendesen meglepődik, hogy neki elsőbbséget kellene adjon.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák