Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • O_L_I

    őstag

    Sziasztok!
    Elég összetett kérdésem lenne, előre is elnézést ha nem teljesen ontopic.
    A téma Cardano (ADA) staking
    Nemrég vettem egy szatyor ADA-t eToron kicsivel 1,2 alatt... (tudom hülye voltam de ez most mind1)
    Mivel úgy néz ki nem mostanában fogok belőle pluszban kiszállni, gondoltam mi lenne ha addig is generálna némi plusz ADA-t stakingen keresztül.

    - Az eToron van ADA staking, ami nagyjából évi kicsit több min 4%-ra jön ki tehát ha nem csinálok semmit akkor jön valamicske de nem sok.
    - Jelenleg az eTororól ki lehet tenni az ADA-t eToro tárcába én onnan elviekben el tudom 'utalni' egy Daedalus tárcába (nem ebbe már nem is vagyok biztos hogy ez működik-e)
    - Ha ez járható út, mennyivel jövedelmezőbb közvetlenül egy staking poolba tenni az ADA-át mintha csak ott hagyom eToron?
    - Viszonylag kihasználatlanul hever itthon egy 8 gb-s PI4 ami már most is 24/7-be megy mint torrent/DLNA server. Lehet-e/érdemes-e privát staking pool-t csinálni rá?
    - Van-e egyáltalán ARM verziója a Deadalusnak? (nem nagyon találtam neten erről infót)
    - Az eTorora nem lehet jelenleg kriptót visszatenni, tudom-e egyáltalán később pénzzé tenni az ADA-mat ha ilyen módon elmozgatom az eTororól?

    Előre is köszi ha valaki tud ezekben segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák