Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz GabeE3e #84062 üzenetére

    Lehet hülyén hangzik ,de ehhez ott kell lenni pl a postán ,vagy sofőrnek stb és simán kivitelezhető.
    A lényeg hogy a gyárilag becsomagolt ledgeren semmilyen védelem nincs még csak 1 árva hologramos matrica ami a biztonságot keltené a vásárloban,hogy igen ezt más még nem bontotta ki. Ilyen apróságon szarakszik a gyártó, cserébe a másik oldalnál megkapod a több darabos hologramos matricát ami a dobozon és a belső dobozt is lezárja. Van rá a gyártó honlapján utmutató ,hogy kell kinéznie, benne a trezor felírat+ hologram. Szerintem ilyenekhez sokkal nehezebb hozzáférni ,mint egy sima foliát rádobni egy dobozra amin se márkajelzés se semmi.

    (Én már rendeltem olyan dolgokat a netről ami szintén hasonló csomagolással érkezett és kibontás után szembesüétem vele,hogy már egy használt tétel... ment is vissza a feladónak, szóval nem kell itt túlgondolni a dolgot)A lényeget fent leírtam semilyen ismertető nem védi,hogy nem volt buherálva előtte.

    lehet ,hogy több érmét támogat viszont eladni csak btc -> euro müködik más opcio nincs... (németben legalább is ,nem mindenki van pl felregisztrálva tözsdékre) tapasztalat ilyenkor a többszörös feet fizeted meg mire átváltod a portfoliod btc re és azt mire eladod.

    trezornál szinte bármit el lehet adni eurora cserélve.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák