Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz gcsordas #8308 üzenetére

    Tegnap vettem 2-ért mikor láttam, hogy őrség váltás van. Ma eladtam 3-ért egy unatkozó bálnának irc-en.
    Konkrétan semmit nem lehet tudni, hogy mi lesz egyenlőre.

    (#8302) HSM:
    Abszolút nem erről van szó. Egy béna viccnek indult az egész a doge mintájára, ami arra alapoz, hogy az usában már egy ideje kayne-t is meme szinten kezelik. Senkit nem érdekelt volna, ha egyszerűen legyintett volna. South parkban is kapott 2 részt, ahol gayfisht csináltak belőle.
    Az a lényeg az egészben, hogy az az egoista, tehetségtelen b*lf*sz úgy gondolja pénzzel bármit megtehet. Senki nem mondja nekem, hogy az a néhány 10-100e ft-os eladás ebay-en, akárhol bármilyen szinten is befolyásolná a brand-jét. Egyszerűen nevetséges.
    Ez az egész nem más, mint némi reklám, ahogy megjátssza a néger keményfiút a médiának. Pár nappal korábban egy 18 évest zúzott le, mert nem tetszett neki amit mondott...
    Ezzel a mostani perrel is csak néhány csóróbb amcsi zsiványt tudna maximum előállítatni reális esetben, akik némi gyors pénzt akartak. Igazából őket sem kell sajnálni a dologban, mert átverésre építettették az egészet. Előbányászat, külön site-on való értékesítés még exchange előtt. Még heccelték is szándékosan, hogy nagyobb médiát kapjanak. Ez a része nekem sem szimpatikus.
    Viszont a perelés nem csak rájuk terjed ki. A szerver hostokat futtató Amazon-t, és az igazából ennek az egésznek megálljt állítani próbáló dogecoin-os akárkit is (biztos láttad, hogy egy rakás coinye-s címet feltört) is ugyanúgy támadják. Azokat is akik a wallet-et futtatják...
    Gyakorlatilag egy nonszensz a per nagyobb része. Nem akar mást, mint az idióta amerikai törvénykezésnek megfelelően (lásd macska mikrózás, McDonalds-es "vigyázz a töltetlék forró" stb...) valami pénzesebb célpontról nagyobb lét leakasztani (Amazon?). Ez ott bevett szokás.
    Ez nem a kayne "brand" ellopásáról szól. (Igazából abban is kételkedem, hogy lehet-e egyáltalán ilyet állítani. Megnéztem csak emiatt pár klippjét, és egy izléstelen, ötlettelen mainstream hulladéknak tűnik alapvetően. De biztos az én ízlésemmel nem stimmel minden, elfogadom, hogy ott kint vannak, akiknek bejöhet.) Hanem arról, hogy igenis nem tehetsz meg mindent pénzzel. Azért mert ki tud fizetni egy páros űrrandit, nem perelheti és győzheti le az internetet...

    [ Szerkesztve ]

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák