Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz LLam #55 üzenetére

    Igen, a blokklánc letöltésére céloztam.

    (#52) Spirit
    notroll.in-t hasonló okok miatt hagytam ott (1-2 napig voltam csak náluk). Aznap amikor kezdtem, pont dos támadást kapott notroll.in (és a Coinotron is). A web oldaluk elérése is akadozott, de még ez volt a legkisebb probléma. A nagyobbik gondolom az volt velük, hogy a szerverük is hol volt-hol nem volt-ot játszott. 10 perc működést 15-20 perc kiesés követett.

    Előző nap a Btcguild.com-on bányásztam BTC-t. Ott is kiírták, hogy folyamatosan támadás alatt vannak. A web oldalon, na meg a stratum szerverek működésében mégsem éreztem semmi zavart. Ebből azt szűrtem le, hogy jó az infrastruktúrájuk és hozzáértő szakemberekkel dolgoznak.

    notroll.in meg a Coinotron nem tudtak megoldani egy hasonló problémát. Igazából nem igazán érdekel, hogy ennek mi volt az oka. Fizettem nekik is díjat, és ezért egy hasonló színvonalú kiszolgálást vártam el, mint amit a Btcguild.com-on kaptam. Nem kaptam meg tőlük, nem is vagyok már náluk.

    notroll.in-en a coin-ok is lassan gyűltek. Persze csak érzésre, mert pontosan nem álltam neki kiszámolni. Csak valahogy kevésnek tűnt.

    http://give-me-ltc.com-al egyelőre jó tapasztalataim vannak. Nincs gond a web oldaluk vagy a bányász szerverek elérhetőségével. A stratum szerverüknek néha autentikációs gondjai vannak, de a getwork szervereik ekkor is elérhetőek. A 2%-os fee szerintem kibírható. Aki ezen felül adományoz nekik pénz az használhatja a prémium szervereiket is. Az automatikus kifizetés működik rendesen (1 LTC-től). Kézi kifizetésre is van lehetőség, 0,1 LTC free mellett (na, ez azért sok, de úgyis ritkán fogja csak igényben venni az ember). A beküldött blokkokat 2-3 óra alatt feldolgozzák / jóváírják a give-me-ltc-es számlán.

    (#59) LLam
    BTC-E-n nekem sem confirmed az e-mail címem. Amikor kézzel kértem egyet akkor kiderült, hogy a gyökér rendszerük nem tudja elküldeni. Másnap megpróbáltam még egyszer. Akkor sem ment. Aztán hagytam a fenébe. Igaz, én még semmi forgalmat nem csináltam náluk, nem küldtem és nem fogadtam semmit. Addig nem is fogok náluk kereskedni, amíg ezt meg nem oldják nekem. Ez tényleg egy alap dolog.

    A többiben meg 100%-ban igazad van! Pontosan leírta a srác, hogy mit NE csináljuk! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák