Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz AAntii #43415 üzenetére

    De akkor tobb ertelme lett volna januar vegen eladni,mikor egy rigert meg kozel 1 millat fizettek.Egyertelmu volt mar akkor is,hogy nem fogsz kitermelni 300-400 ezret egy honap alatt,igy folosleges tartogatni.
    Ebayen ahogy latom mar lassan 70 kornyeken mennek a kartyak par heten belül bedöl az egesz,a kereskedok is eszbe kapnak,amitol ujbol bezuhan,es lehet 40-50ert vasarolgatni a hasznalt kartyakat.

    Give me your cum,bull!

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz AAntii #43415 üzenetére

    én eladtam az 570-es riget. bányászott 3 hónapot, amiből 1,5 igen jó volt, nem buktam a hardveren, ami két hónap múlva valószínűleg nem így lett volna. biztonsági játék volt, ha azt nézem, mennyit hozott a befeketetésem, még mindig nem jártam vele rosszul. persze lehet, hogy ha megtartom, akkor májusban rendelem a lambót, de azért vannak kétségeim e felől :D

    a 1060-as rig még teker tovább, ahogy nézem a piacot, abból nem nagyon fognak elmenni a VGA-k egyik percről a másikra, de annak a villanyszámláját nem is én fizetem, úgy kissé könnyebb.
    benne van az is, hogy az AMD gép indult a napi 28-30$-os szintről, amit nyilván tudom, hogy szürreális volt, de ehhez képest a 10$-áram szint már kevés volt ahhoz képest, amit számoltam és az ETH is leszakadt közben a BTC-ről, a kilátások nem voltak olyan szépek.

    lehet mondani, hogy gyáva vagyok, én ezt úgy nézem, hogy attól még, hogy nem olyan pénzt raktam bele, ami kenyérre kell, próbálom minimalizálni a lehetséges bukót, mert alapvetően nyerni akarok a bányászaton. legrosszabb esetben a második rig alapját megtartom, mert még jó áron vettem az alkatrészeket, aztán ha megint fellendülnek a dolgok, veszek bele 6 kártyát és mehet újra a móka.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák