Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz Danex #38513 üzenetére

    Nekem tök mindegy ki mivel bányászgat, az is lehet nem állják meg helyüket az érveim, de a te írásodban, nem látom azt, hogy a nicehason kibányászott 20 USD-nyi BTC-ből hogyan lesz valós elkölthető pénz. Mert szerintem tök mindegy hogy LTC-re ingyen váltod, attól az még csak egy elkölthetetlen coin marad, nem pedig valós fizetőeszköz, pl. forint amiből mozijegyet vehetnél.

    A SEPA utalás költségeiről nem írtál. Az kimaradt.
    Szerintem... a dolog itt bukik meg, ha valaki 1 VGA-val bányászkodik.
    Ha átlagosan 3000 Ft-nak tekintjük az utalási költséget, akkor ki lehet számolni, hogy a winminer 8%-os fee-je, hol lesz rosszabb a a fix 3000 Ft-nál. Ha ez meg van akkor ki lehet számolni azt is, hogy 1 VGA-val mennyi ideig kell bányászni hogy érdemesebb legyen a nicehasht használni,.
    Biztos nem 2-3 nap fog kijönni. 1080 tivel sacc/kb 5 hét.

    Azt is nehéz lenne megcáfolni, hogy amíg coinban van a pénzed nagyobb az árfolyam rizikó, mintha USD-ben lenne elszámolva.

    Azt meg nehéz lenne vitatni, hogy sok ember pénzét ellopták. A jövőbeni ígéretük pedig csak ígéret.
    Lehet benne hinni, de 60 millió USD-nek megfelelő coint honnan szednek össze?
    És az árfolyam különbözet? Ha kb. 2 hónap múlva visszakapom amit elloptak, akkor az most sokkal kevesebbet ér. Az kinek a zsebét gazdagítja? Kb. 20 millió dollár....

Új hozzászólás Aktív témák